Money Lover - Gider yöneticisi Icon

Money Lover - Gider yöneticisi

35K25 MB3.89
Güvenli Uygulama
In-app purchases with AppCoins

Money Lover - Gider yöneticisi açıklaması

Money Lover, kişisel bütçenizi yönetmenin kolay bir yoludur.

Bu uygulama, harcalamalarınızı bütçelendirmenize ve izlemenize yardımcı olur. Maaş, kazanım ya da satışlar gibi gelirlerinizi ve buluşmalardan seyahate kadar giderlerinizi ekleyin. Money Lover, br finans takvimi işlevi görür, borçlarınızı ve hareketlerinizle ilgili işlemleri hatırlatır. Gelirler ya da harcamalar için özelleştirilmiş kategoriler girebilirsiniz.

İngilizce, Vietnamca, İtalyanca, Rusça, Katalanca, Kimerce, Tayca dillerinde çalışır. Almanca, Japonca, Çince, Fransızca, Portekizce, İspanyolca, Ukranca ve Litcanva gibi diller kısa zaman içerisinde eklenecektir.

- Dinardan yen'e kadar 45'ten fazla para birimi ile çalışır.

- Verilerinizi yedekler ve geri yükler.

Widgetleri kullanmak istiyorsanız, lütfen uygulamayı SD karta taşımayınız (Android işletim sisteminin genel bir kısıtlandırmasıdır)!

Eğer diğer dillere çeviri yapabilir ya da değerli görüşlerinizi iletebilirseniz, lütfen e-posta aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz: contact@moneylover.me ya da Facebook: http://www.facebook.com/moneylover.me

*SSS*

S: Widget'i niçin göremiyorum?

A: Ayarlar menüsünden uygulamayı SD karttan telefona taşıyabilirsiniz.</br></br>

</br></br>
</br>

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

3.89
0
5
16
4
2
3
1
2
6
1
2

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Money Lover - Gider yöneticisi - APK Information

APK sürümü
4.0.8.2020021803c
Android uyumluluğu
Android 5.1+ (Lollipop)
Geliştirici
Check